Meine Bookmarks Bookmark hinzufügen

LISTONOSZ | DOSTAWCA PACZEK (m/w/d)

Arbeitsort: Kitzingen
Arbeitszeit: Vollzeit
Firma: Trenkwalder Personal Services GmbH
Vergütung: BAP
Attribute:
  • Unbefristet

Dla naszego klienta, dostawcy usług wysyłkowach na skale europejską i światowego dostawcy usług logistycznych w handlu internetowym, poszukujemy zmotywowanych pracowników na różne etapy punków dostawy, aby wzmocnić istniejący zespół:

Opis stanowiska

Przetwarzanie przesyłek listowych i paczek
Załadunek i rozładunek pojazdów
Sortowanie listów i / lub paczek o wadze do 31,5 kg

Wymagania

Tężyzna fizyczna (paczki o wadze do 31,5 kg)
Elastyczność
Niezawodność
Umjejętność pracy w zespole
Uprzejmość w kontaktach z klientami
Ukonczone 18 lat
Zaświadczenie o niekaralności
Gotowość do pracy w systemie: od poniedziałku do soboty (naprzemienny bezpłatny dzień w godz. 06:30 - 16 godz.)
Dobra znajomość j. niemieckiego B2 /certyfikat
Prawo jazdy oraz własny samochód
Zdjęcie paszportowe
W celu sprawdzenia znajomości języka niemieckiego przeprowadzona bedzie rozmowa telefoniczna z panią Melanie Reuß w języku niemieckim

Nasza oferta

Bezpośrednie zatrudnienie na umowe u naszego klienta
Fachowe przeszkolenie przez opiekuna
Elastyczny czas pracy (Work Balance)
Atrakcyjne wynagrodzenie: 12,98€ brutto, od 01.10.2018 13,37€ brutto
Zapewnienie odzieży roboczej
Doskonałe świadczenia socjalne, konkurencyjne struktury wynagrodzeń oraz możliwości rozwoju

Trenkwalder Personaldienste GmbH
Winfried - Herrmann - Str. 9 | 97232 Giebelstadt
Telefon: +49 9334 970093 0
Fax: +49 9334 970093 29
Mail: degiebelstadt151@trenkwalder.com
de.trenkwalder.com

Registereintrag:
Amtsgericht München
HR-Nummer: HRB 109681
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27 a Umsatzsteuergesetz:
UID-Nummer: DE172489891

HINWEIS: Bitte melde dich an oder registriere dich, um eine Direktnachricht an den Anzeigen-Ersteller zu schicken!

Nachricht an Anzeigen-Ersteller schicken

Du musst eingeloggt sein um diese Info zu sehen